Bieži uzdotie jautājumi par fotosesiju

Šeit ir atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ja Jums ir citi, lūdzu jautājiet

Kurā vietā notiek fotosesija?

Fotosesiju ir iespējams veidot gan fotostudijā, gan izbraukumā. Fotosesija studijā notiek Rīgas centrā,  Ģertrūdes ielā 44. Ir iespējams noorganizēt izbraukuma fotosesiju, ja Tev ir idejas izbraukuma fotogrāfijai,  interesanta  vide foto sesijai – ir skaists interjers, ekskluzīvas telpas, interesanti infrastruktūras skati, vienreizējs dabas skats.

Cik ilgs laiks nepieciešams fotosesijai?

Fotosesijas laiks nav noteikts, taču fotosesija parasti ilgst divas stundas. Tavu fotogrāfiju apstrāde uz datora aizņems vismaz 2-3 stundas.

Cik laicīgi man ir jāpiesakās uz fotosesiju?

Fotosesijas laiku vēlams izplānot vismaz 2 nedēļas iepriekš. Tomēr ja Tev ir nepieciešana steidzama fotosesija, padod ziņu, paskatīsimies savā grafikā un noteikti atradīsim kādu laiku tieši tev.

Vai fotosesiju ir iegādāties dāvanu kartes veidā?

Jā ir iespējams. Sadaļā dāvanu karte Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju!

Vai es saņemšu visas fotogrāfijas un vai manas fotogrāfijas apstrādās uz datora?

Uzreiz pēc fotosesijas tev tiks atdotas visas fotosesijas laikā tapušās fotogrāfijas JPG formātā augstākajā rezolūcijā (4200x2800px). Desmit labākajām fotogrāfijām tiks veikta profesionāla pēcapstrāde ar Adobe Photoshop, bildes veidojot gan melnbaltas, gan ar izmainītu fonu.

Ko man vajag ņemt līdzi uz fotosesiju?

Uz fotosesiju vēlams doties labā noskaņojumā. Ja tev ir idejas un arī aksesuāri ar kuriem vēlies fotografēties, vari ņemt tos līdzi. Stilīgs apģērbs, rotaslietas, bižutērija vai apavi, var padarīt Tavas fotogrāfijas interesantākas.

Vai vizāžista pakalpojums ietilpst fotosesijas cenā?

Vizāžista darbs ir atsevišķs pakalpojums, kura izmaksas ir sākot no 10.00 līdz 15.00 LVL, atkarībā no vizāžista darba uzdevuma. Mājaslapas sadaļā vizāžista pakalpojumi Jūs varat iepazīties ar dažādiem Make-up veidiem, kurus piedāvā profesionāls vizāžists.

Kas man jāzin dodoties uz kailfoto fotosesiju

Pirms kailfoto fotosesijas nevajadzētu valkāt stingru apakšveļu vai apģērbu, kurš atstāj uz ķermeņa iespiedumus vai rievas. Padomā par interesantiem aksesuāriem vai erotisku apģērbu, skaista ķermeņa fotogrāfija ir ar noslēpumu.


Sūtīt ziņu izmantojot e-pastu par pieteikšanos fotosesijai.