Kāzu foto

Ar kāzu fotografēšanu fotogrāfs Valters Preimanis nodarbojas kopš 2005.gada, kad viņa draugs palūdza safotografēt viņa kāzas. Jaunais pāris bija ļoti iepriecināts ar fotogrāfijām un tas bija sākums daudzām turpmākajām lielo un skaisto mirkļu dienu fotogrāfijām.

Šobrīd esmu safotografējis jau vairākus desmitus kāzas, un guvis lielu pieredzi kāzu fotografēšanā un filmēšanā. Par normu ir kļuvusi kāzu viesu izkārtošana skaistām kopbildēm, fotosesiju veidošana kāzu dienā, jaunā pāra gredzenu makro fotogrāfija. Ierodoties baznīcā un dzimtsarakstu nodaļā es cenšos pieiet pie mācītāja vai ceremonijas vadītājas, lai noskaidrotu precīzu kāzu norises scenāriju, kas vienmēr garantē labu rezultātu.

Vairāk par fotogrāfa Valtera Preimaņa kāzu fotogrāfiju var uzzināt interneta mājas lapā Kāzu fotogrāfs.

Piedāvāju kāzu fotogrāfa un video operātora pakalpojumus – atraktīvas , radošas un prieka pilnas fotogrāfijas, uzņemtas ar profesionālu Nikon foto tehniku un Sony video optiku.

Jūs iegūstat aptuveni 500 – 1000 fotogrāfiju (atkarībā no aktivitātēm un viesu skaita) , nedēļas laikā pēc kāzām un filmu aptuveni 2 nedēļu laikā.

Kāzu fotogrāfa darbā ietilpst

  1. Love Story fotosesijas fotogrāfēšana pirms kāzām
  2. Fotografēšana no rīta līdz pašam vakaram, respektīvi, no līgavas gatavošanās brīža līdz pat tortes griešanai/mičošanai vakarā
  3. Kāzu fotogrāfiju profesionāla dator apstrāde,
  4. Kāzu fotogrāfiju sagatavošana augstā izšķirtspējā,
  5. Skaisti noformēts DVD disks ar speciālu vāciņu, kurā ierakstītas kāzu fotogrāfijas.

Ir iespēja kāzas uzfilmēt kāzu filmu HDV kvalitātē un saņemt gan filmu 1.5 stundu garu un traileri , aptuveni 5minūtes garu. Kāzu valsis ir jāskatās uz video!

Lielās kāzās ir iespējams noorganizēt komandas darbu ar 2 profesionāliem fotogrāfiem un 2 video operātoriem, kā arī Televīzijas līmeņa tehniku. Ir iespēja uzstādīt izbraukuma fotostudiju.

Lai jaunais pāris iegūtu skaistas fotogrāfijas, kāzu dienā vēlams ieplānot fotosesiju 1-2 stundu garumā, kurā piedalās Jaunais pāris un vedēji. Kāzu fotosesijas var taisīt pie jūras vai ezera, parkos, pļavās, pie interesantām celtnēm, utt.

Papildus kāzu fotogrāfa pakalpojumi:

  1. Ir iespēja izprintēt labākās foto un tās ievietot īpašā kāzu foto albumā
  2. kāzu fotogrāfiju video slaidšovs (pēc Jūsu lūguma)
  3. digitāli drukāta kāzu foto grāmata (pēc Jūsu lūguma)
Kāzu foto, Fotogrāfs Valters Preimanis

Kāzu foto